Video esitlus

Avaleht

Tõenäoliselt parim ööklubi Tallinnas, kus kõige seksikamad ja kuumimad tüdrukud üllatavad teid igal õhtul hullumeelselt erootiliste šõudega. Soovid jõuda Tallinna kuumimasse kohta? Valik on lihtne: Xclub – Džentelmenide klubi.Seksikaim koht Eestis.

X Club on klass omaette, mis pakub ideaalset võimalust veeta õhtu lõõgastudes. Meie maitsekus ja professionaalsus tagab lõõgastumise turvalises ja stiilses keskkonnas. Võime uhkusega öelda, et oleme saavutanud keskkonna, millest pulseerub erutust ja ootusärevust. Näitame vaid kõige huvitavamaid tantsuprogramme ja palkame vaid kõige talendikamaid ja ilusamaid tantsijaid.

Show saal

Show-saalis toimuvad topless-etendused, saal mahutab üle 40 inimese. Kuni varavalgeni erutavad teie meeli oma ala parimad topless-tantsijannad, kellede pikantse muusika saatel esitatud ja valgusefektidega vürtsitatud kostüümishowd ei jäta kedagi külmaks.

 

 

Karaoke Saal

Astuge lavale ja olge selle ohtu staar! Teie esinemist toetab suureparane audiovisuaalne tehnika, sobralik publik ja hubane ning luksuslik miljoo. Valikus on pea 50 000 laulu rohkem kui kumnes keeles – kindlasti leiate sealt oma lemmikud, et oma parimas vormis superstaarina sarada!

 

 

Casanova show

Casanova-saal mahutab ühte privaatset striptiis-show’d vaatama umbes 10 inimest. Teie valitud tantsijanna(d) esitavad ainult teie silmadele mõeldud meela show, milles on paras annus sajanditetaguse Veneetsia aristokraatlikku rikutust.

 

Bizarre show

Kui otsite ” teravaid elamusi”, siis soovitame teile Marquisde Sade’s Bizarre’i. Keskaegset piinamiskambrit meenutavas ruumis nähtud striptiis-show muudab teid kindlasti ühe ainulaadse ja unustamatu mälestuse võrra rikkamaks.

 

 

Watershow

Pärlendavad veepiisad kaunil naisekehal on läbi aegade kirgede sütitajaks olnud. Watershow pakub võimalust mugavalt diivanilt jälgida, kuidas teie poolt valitud kaunitar elegantse valgusmängu saatel mullibasseinis vallatult hullab.

 

 

Privaatshow’d

Väikestes ja hubastes privaat-tantsu ruumides saate mugavalt nautida showd, mis on mõeldud ainult teile ning esitatud teie poolt valitud tantsijanna poolt.